Betűméret

A

A

Takarítási csoportvezető - Kalocsa

Kalocsa

Teljes munkaidő

2200Ft/óra

Kalocsán található egészségügyi létesítménybe keresünk, aktív korú nyugdíjast, takarítási csoportvezetői pozíció betöltésére.

Feladatok:

-          A 20-25 fős takarító csapatunk, a kórház tisztaságáért felel. Új takarítási csoportvezetőnk feladata lesz a csoportok koordinálása, irányítása, az   elvégzett takarítási feladatok ellenőrzése.

-          Tisztítószerek és higiéniai anyagok/eszközök nyilvántartása, havi szintű ellenőrzése, rendelése

-          Belépő és kilépő kollégákkal való kapcsolattartás, valamint a kórházi dolgozókkal és a saját központtal

-          Havi jelenléti ívekkel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

-          Takarításban szerzett tapasztalat

-          Kiváló kommunikáció, jó koordinációs készség

-          Empátia, türelem

-          Határozott, magabiztos kiállás

-          Számítógép használatban való tapasztalat szükséges - Outlook, minimális Excel és Internet használat

Előnyt jelent:

-          Kalocsa és környéki lakhely

Amit kínálunk:

-          Bér: bruttó 2200Ft/óra

-          Megbeszélés szerinti üzemanyagtámogatás

-          Hosszú távú, bejelentett állás

-          Havonta pontosan érkező munkabér

-          Munkaidő: 8 órás műszak (06:00-14:00) szükség esetén délutáni, hétvégi munkavégzés, ezáltal válik rugalmassá a pozíció

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette érdeklődését, hívja Bencsik Brigitta projektvezetőt a 06-20-279-9875 telefonszámon vagy írjon a bencsik.brigitta@deliszomszedok.hu e-mail-címre!

Bencsik Brigitta

bencsik.brigitta@deliszomszedok.hu

+36202799875

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok