Betűméret

A

A

Recepciós állás

Budapest

Teljes munkaidő

br 2300 Ft/óra

Recepciós munkatársat keresünk

Budapest VII. kerületi partnercégünkhöz.

Mi a feladat?

  • vendégek fogadása, kiszolgálása

  • recepciós feladatok ellátása

  • kimenő, bejövő posta kezelése

  • kisebb adminisztrációs feladatok ellátása

Munkaidő:

  • 8 órás munkavégzés

  • hétfőtől péntekig 8.00-16.30

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, Astoria M megállótól 7 perc séta

Elvárások:

  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat

  • Igényes megjelenés

  • Nyugodt, de határozott személyiség

  • MS Office programok alapfokú ismerete

  • Alapfokú angol nyelvtudás, vagy hajlandóság pár mondat megtanulására

  • Öregségi nyugdíj megléte, tagság szövetkezetünknél

Óradíj: bruttó 2300 Ft/óra (nettó 1955 Ft/óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a „Jelentkezés” gombra, vagy érdeklődjön Kenyéri Klaudia projektvezetőnél a kenyeri.klaudia@deliszomszedok.hu e-mail-címen, illetve a +36 20 511 6964-es telefonszámon.

Kenyéri Klaudia

kenyeri.klaudia@deliszomszedok.hu

+36205116964

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok