Betűméret

A

A

Nyugdíjas operátor

Újhartyán

Teljes munkaidő

1900ftórabér

Nyugdíjas operátor pozícióba keresünk munkavállalókat autóipari partnercégünkhöz Újhartyánba.

Céges buszjáratok: Nagykőrös, Kecskemét, Lajosmizse, Táborfalva, Helvécia, Dabas, Inárcs, Kakucs, Budapest, Vecsés, Gyál, Ócsa, Szabadszállás, Dömsöd, Szalkszentmárton, Tass, Kunszentmiklós, Kunpeszér, Hernád, Dánszentmiklós, Pusztavacs, Mikebuda, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pusztavacs, Monorierdő, Pilis, Nyáregyháza, Újlengyel, Ladánybene, Tatárszentgyörgy, Örkény, Hernád

Feladatok:

  • fröccsöntött/lakkozott autóalkatrészek pakolása, címkézése

  • legyártott termékek szerelése

  • egyéb kisegítő feladatok a termelésben

Elvárások:

  • minimum 3 munkanap/hét vállalása

  • 3 műszakos munkarend

  • álló munkavégzés vállalása

Ajánlat:

  • alapbér Br.:1900ft

  • műszakpótlékok

  • bejárási támogatás

Csabai Réka

csabai.reka@deliszomszedok.hu

+36203469747

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok