Betűméret

A

A

Nyugdíjas bolti eladó - Dunaújváros

Dunaújváros

Részmunkaidő

1600 Ft/óra

Gyógyászati termékeket forgalmazó üzletbe keresek, nyugdíjas munkavállalót, aki heti 1 -2 nap 6 órában tud segíteni a napi forgalom lebonyolításában.
Feladatok:
Vitaminok, táplálékkiegészítők és egyéb termékek bemutatása és árusítása a vásárlók számára
Termékek kipakolása, rendszerezése
Napi teendőkben való részvétel
Elvárások:
Gyógyászati termékek iránti érdeklődés
Kedves és barátságos személyiség
Rugalmas időbeosztás
Amit kínálunk:
Heti 1-2 napos délelőtti munkavégzés (6 órában), egyelőre fixen csütörtökön (a jövőben lehetőség lesz több napi munkavégzésre is)
Kellemes munkakörnyezet, kedves és tapasztalt kollégákkal
Szövetkezeti foglalkoztatás
A munkavégzés helye: Dunaújváros
Amennyiben érdeklődik a munka iránt, kérem vegye fel velem a kapcsolatot az alábbi elérhetőségeim egyikén, vagy kattintson a jelentkezés gombra.
- 06 20/279-9875
- bencsik.brigitta@deliszomszedok.hu

Bencsik Brigitta

bencsik.brigitta@deliszomszedok.hu

+36202799875

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok