Betűméret

A

A

Minőségellenőr munkalehetőség Pilisborosjenőn

Pilisborosjenő

Teljes munkaidő

3000-5000Ft/óra

Szakmai munkalehetőség

Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség egy stabil cégnél

Feladatok:

  • fázistermékek, hatóanyag és késztermék minősítő vizsgálatainak elvégzése (pl. ELISA, klasszikus analitika, spektrofotometriás vizsgálatok),

  • szabályozó dokumentumok készítése, aktuális állapotban tartása

  • hazai és Európai Uniós szabályozás követése

  • OOX (OOE, OOS, OOT) eljárások kivizsgálása és dokumentálása

  • analitikai módszerek validálása (protokoll készítése, validálás végzése, jelentés készítése).

  • trendanalízisek, minőségi kivizsgálások készítése

  • termékfigyelő dosszié analitikai vonatkozású fejezeteinek készítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (vegyész, biológus, biotechnológus, biomérnök, gyógyszerész)

  • 5 év laboratóriumi tapasztalat

  • középfokú angol nyelvismeret

  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek

  • önálló munkavégzés

  • csapatmunkára való alkalmasság

  • rugalmasság

Előny:

  • GMP ismerete

  • releváns – gyógyszeripari – szakmai tapasztalat

Bérezés:

szakmai tapasztalat és végzettség alapján megegyezés szerint

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem jelentkezzen az alábbi elérhetőségeken fényképes szakamai önéletrajz kíséretében:

Telefon: 06 20 268 4397 06 20 215 0837

E-mail: <span style="font-size:12pt;font-family:Arial,sans-serif;color:#1155cc;background-color:#ffffff;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:underline;-webkit-text-decoration-skip:none;text-decoration-skip-ink:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;" data-rich-links="{&quot;per_n&quot;:&quot;nabelek.roxana@eszakiszomszedok.hu&quot;,&quot;per_e&quot;:&quot;nabelek.roxana@eszakiszomszedok.hu&quot;,&quot;type&quot;:&quot;person&quot;}">nabelek.roxana@eszakiszomszedok.hu

Irodánk címe: 1134 Bp., Kassák Lajos utca 50.

Nábelek Roxána

nabelek.roxana@eszakiszomszedok.hu

+36 20 268 4397

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok