Betűméret

A

A

Minőségellenőr

Budapest

Részmunkaidő

2098Ft/óra

Minőségellenőr munkalehetőség nyugdíjasok részére!

  • Bruttó: 2298 Ft/óra
  • Részmunkaidőben is végezhető
  • Nyugdíjasbarát munkahely

16. kerületben lévő partnerünkhöz keresünk tapasztalt nyugdíjas minőségellenőröket.

Elvárások:
Jártasság műszaki rajz olvasásában
Releváns munkatapasztalat
Megbízhatóság
Felhasználói szintű számítógépes tudás

Feladatok:
Szállításra előkészített darabok végső mérése
Mérési dokumentáció vezetése (számítógépen)
Szúrópróba szerű ellenőrzés a gyártáson

Munkaidő:
7:00-15:30-ig (8 órás munkavégzés esetén)
Akár 6 órában is végezhető akár heti 5 napban is
Kedd - szerda - csütörtöki napok

Bérezés:
Bruttó: 2298 Ft/óra.

Ha felkeltettük érdeklődését, hívjon minket bizalommal a 0620/378-78-26 vagy a 0620/457-87-07-es telefonszámon!

Jelentkezését várjuk az hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu e-mail címen!

Irodánk címe: 1134 Bp., Kassák Lajos utca 50. Északi Szomszédok Nyugdíjas Szövetkezet

Hafuzi Henriett

hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu

+36 20 378 7826

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok