Betűméret

A

A

Kórházi takarító - Nyugdíjas

Kalocsa

Teljes munkaidő

1785 Ft/óra

Kalocsán található egészségügyi létesítménybe keresünk aktív, öregségi nyugdíjas munkatársat, „kórházi takarító” pozíció betöltésére.

Feladatok:

Kórtermek, vizsgálók, folyosók, mellékhelységek takarítása és fertőtlenítése

-Uraknak: Takarítógépek kezelése, nagytakarítások elvégzése (06:00-14:00-ig tartó műszak)

Elvárások:

-Takarításban szerzett tapasztalat

-Megbízhatóság;

-Büntetlen előélet;

-Jó állóképesség.

Amit kínálunk:

-Bér: bruttó 1785Ft/óra

-Hosszú távú, bejelentett állás

-Havonta pontosan érkező munkabér

-Rugalmas munkaidő

-Megbeszélés szerint akár csak délutáni, vagy hétvégi munkavégzés

-Azonnali munkakezdés

Jelentkezzen, és legyen tagja egy megbízható és hatékony takarító állománynak, nyugdíjas szövetkezeti foglalkoztatás keretein belül.

Amennyiben érdekli a lehetőség, kattintson a „jelentkezés” gombra.

Bencsik Brigitta

bencsik.brigitta@deliszomszedok.hu

+36202799875

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok