Betűméret

A

A

Tálalókonyhai kisegítő munkalehetőség Pécsett

Pécs

Részmunkaidő

1550Ft/óra

Piacvezető partnerünk PÉCSI szolgáltatási területére keresünk nyugdíjas munkatársakat TÁLALÓKONYHAI KISEGÍTŐ munkakörbe óvodába illetve iskolába.

FELADATOK:

  • a főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl.: alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása)
  • a konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása
  • tálalókonyhán szendvicsek elkészítése, a főétkezések melegítése, tálalása, adagolása

MUNKAIDŐ:

  • Heti 5 napon, a két pihenőnap biztosított, kiszámítható napi 4 órás munkaidő.

ELVÁRÁSOK:

  • nem szükséges végzettség, és még hasonló munkakörben szerzett tapasztalat sem elvárt

MUNKABÉR:

  • bruttó: 1550 - 1600,- Ft/óra (munkavégzés helyétől függ)
  • munkábajárást 86%-ban térítjük

Jelentkezni és érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:
20/251-6659-es telefonszámon vagy a foldes.helga@deliszomszedok.hu e-mail címen.

Földes Helga

foldes.helga@deliszomszedok.hu

+36 20 251 6659

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok