Betűméret

A

A

Karbantartó-udvaros munkalehetőség Pilisvörösváron

Pilisvörösvár

Teljes munkaidő

2000Ft/óra

Gondnok-udvaros munkalehetőség Pilisvörösváron

kiváló megközelíthetőség

teljes munkaidő

szabad hétvégék

kiemelt bérezés

Gondnok-karbantartó kollégát keresünk pilisvörösvári partnerünkhöz hétköznapi munkavégzésre. Nyugati pályaudvarról vagy Újpestről vonattal 30 perc alatt, átszállás nélkül könnyedén megközelíthető. Telephelyen belül céges autó biztosított a munkavégzéshez.

Munkavégzés helye

Bérezés

br. 2000 Ft + útiköltség hozzájárulás

Munkaidő

hétfőtől - péntekig 06:00 - 14:00

Feladatok

  • épületekkel és gépészettel kapcsolatos karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • nincs bejelölve

    B kategóriás jogosítvány

    jó fizikum

    önálló munkavégzés

    tapasztalat előny, de nem feltétel

A munka megkezdése előtt lehetőség van a helyszín megtekintésére.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

Telefon: 06 20 268 4397 vagy 06 20 215 0837

E-mail: <span style="font-size:12pt;font-family:Arial,sans-serif;color:#1155cc;background-color:#ffffff;font-weight:400;font-style:normal;font-variant:normal;text-decoration:underline;-webkit-text-decoration-skip:none;text-decoration-skip-ink:none;vertical-align:baseline;white-space:pre;white-space:pre-wrap;" data-rich-links="{&quot;per_n&quot;:&quot;nabelek.roxana@eszakiszomszedok.hu&quot;,&quot;per_e&quot;:&quot;nabelek.roxana@eszakiszomszedok.hu&quot;,&quot;type&quot;:&quot;person&quot;}">nabelek.roxana@eszakiszomszedok.hu

Irodánk címe: 1134 Bp, Kassák Lajos utca 50.

Nábelek Roxána

nabelek.roxana@eszakiszomszedok.hu

+36 20 268 4397

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok