Betűméret

A

A

Karbantartó Szigetszentmiklós

Szigetszentmiklós

Részmunkaidő

Ft/óra

      Műszaki beállítottságúak figyelem!
      Szigetszentmiklósra keresünk karbantartó munkakörbe nyugdíjas kollegákat.
      -Hosszútávú munkalehetőség
      -Szabad hétvégék
      -Azonnali kezdés
      Karbantartó feladatok:
      - kisebb szerelési munkák (mechanikai javítások, olajcsere, zsírozás, akkumulátor csere, végállás kapcsolók mérése)
      - karbantartás és kiegészítő tevékenységek nyomon követésé
      gépkiadás/visszavétel
      Elvárás:
      műszaki beállítottság
      autószerelésben vagy gépszerelésben való tapasztalat
      okostelefon használata
      Munkaidő:
      7:00-16:00-ig vagy 8:00-17:00-ig (1 óra ebédszünet)
      hétfőtől-péntekig
      heti akár 3-5 nap vállalása mellett
      Bérezés:
      Megegyezés szerint a szaktudás figyelembe vételével.
      Munkavégzés helye:
      Szigetszentmiklós Leshegy utca
      Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük fényképes önéletrajzát küldje el a hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu e-mail címre. A munkába állás előtt, személyesen megtekinthető és megismerhető a munkavégzés helyszíne és a munkakör.

      0620/378-78-26 vagy 0620/457-87-07
      hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu
      Irodánk címe: 1134 Bp., Kassák Lajos utca 50. Északi Szomszédok Nyugdíjas Szövetkezet

      Hafuzi Henriett

      +36 20 378 7826

      Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

      Kérdések-válaszok