Betűméret

A

A

HR asszisztens

Budapest

Részmunkaidő

2200Ft/óra

HR asszisztens munkalehetőség 14. kerületi partnerünknél nyugdíjasok számára.

-Heti 20 órában

-Akár otthonról végezhető munkalehetőség!

-Bruttó: 2200 Ft/óra

Feladatok:

-HR vezető napi munkájának támogatása

-Be- és kiléptetési folyamat támogatása (új kollégák integrációjának segítése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése, nyomon követése).

-Munkaügyi dokumentumok és adatbázisok naprakészen tartása

-Heti és havi riportok készítése, szükség esetén ad-hoc adatszolgáltatás.

-HR tevékenységhez kapcsolódó számlák és teljesítés igazolások ellenőrzése.

-Munkavállalók támogatása, beérkező megkeresések kezelése vagy továbbítása a megfelelő társosztálynak.

Elvárások:

Aktív középfokú angol nyelvtudás

Felhasználói szintű számítástechnikai és alapos Windows Office valamint Share Point ismeretek

Magas fokú precizitás

Munkaidő:

Heti 20 órában (rugalmas munkaidő beosztás)

Heti 3-5 napban

Betanulás után, akár otthonról végezhető munkalehetőség.

Bérezés:

Bruttó: 2200 Ft/óra

Várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, jelentkezzen az alább megadott elérhetőségeken!

0620/378-78-26 vagy 0620/457-87-07

hafuzi.henriett(kukac)eszakiszomszedok.hu

Irodánk címe: 1134 Bp., Kassák Lajos utca 50. Északi Szomszédok Nyugdíjas Szövetkezet

Hafuzi Henriett

hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu

+36 20 378 7826

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok