Betűméret

A

A

Hentes Zsámbékon

Zsámbék

Részmunkaidő

2000

Nyugdíjas Hentes Kerestetik!

Amennyiben szívesen folytatná a hentes mesterséget és valódi tapasztalattal rendelkezik, örömmel várjuk jelentkezését!

Feladatok:

- A termékek lemérése / készítése

- A termékek minőségének,frisseségének biztosítása.

- A háttér hűtők illetve terek tisztán tartása.

Partnerünk termékeinek 99%-át saját maga készíti, beleértve a füstölt árukat, kolbászokat, szalámikat.

Munkaidő:

Lehetőség van napi 6 vagy 8 órában dolgozni, ahogy Önnek a legkényelmesebb!

Elvárások:

Valódi tapasztalat a hentes szakmában

Lelkesedés és elkötelezettség a munkája iránt

Bérezés:

A fizetés személyes találkozón kerül megbeszélésre, tapasztalattól függően.

Munkavégzés helyszíne:

Zsámbék

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését!

0620/378-78-26 vagy 0620/457-87-07

hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu

Irodánk címe: 1134 Bp., Kassák Lajos utca 50. Északi Szomszédok Nyugdíjas Szövetkezet

Hafuzi Henriett

+36 20 378 7826

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok