Betűméret

A

A

Bérszámfejtő

Budapest

Részmunkaidő

2100Ft/óra

Izgalmas Bérszámfejtő Munkalehetőség!

  • Exkluzív irodaház

  • Részidős lehetőség is elérhető!

  • Bruttó: 2100Ft/óra

Feladatok: Bérszámfejtés Munkatársak beléptetése és kiléptetése Letiltások kezelése Munkaidő nyilvántartás ellenőrzése Személyi akták naprakészen tartása

Elvárások: Középfokú bérszámfejtő végzettség Nexon4 rendszer ismerete Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat Magabiztos Nexon rendszer ismeret (NexonBér) Megbízhatóság és diszkréció Pontosság és precizitás

Munkaidő: Napi 4-6-8 órában (megbeszélés szerint) Hétfőtől-péntekig

Bérezés: Bruttó 2100 Ft/óra

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZÁT a hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu e-mail címre!

0620/378-78-26 vagy 0620/457-87-07

Irodánk címe: 1134 Bp., Kassák Lajos utca 50. Északi Szomszédok Nyugdíjas Szövetkezet

Hafuzi Henriett

hafuzi.henriett@eszakiszomszedok.hu

+36 20 378 7826

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok