Betűméret

A

A

Áruházi munkakörök Nyugdíjasok számára Kiskunhalason, Kiskőrösön és Kecskeméten

Kecskemét

Részmunkaidő

2368Ft/óra

Áruházi munkakörökre várjuk Nyugdíjas Munkatársak jelentkezését, rugalmas beosztásban.

Munkakörök, melyek választhatóak:

  • Műanyag üvegvisszaváltó (pet palack visszaváltógép kezelése, vásárlók segítése)
  • Baromfi pultos (vásárlók kiszolgálása, vákuumos termékek feltöltése)
  • Pékség (pékáruk egyszerű sütése, péktermékek árufeltöltése)
  • Árufeltöltés

Korábbi tapasztalat nem szükséges, a választott munkakörre megtanítjuk!

Munkaidő:

  • Műanyag üvegvisszaváltó (péntek – szombat – vasárnap, délelőtt vagy délután, 4-4 órában)
  • Baromfi pultos: beosztás alapján, heti 4-5 munkanap vállalása, 6-8 órában
  • Pékség: beosztás alapján, heti 4-5 munkanap vállalása, 6-8 órában
  • Árufeltöltés: beosztás alapján, heti 4-5 munkanap vállalása, 6-8 órában

Munkabér:

  • Alapbér Br. 2368 Ft/óra
  • 18:00 óra után Br. 2679 Ft/óra
  • Vasárnap Br. 3092 Ft/óra
  • Vasárnap 18:00 óra után Br. 3403 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét, Kiskunhalas, Kiskőrös

Sturcz Anikó

sturcz.aniko@deliszomszedok.hu

+3620 255 3063

Kérdése van? Állunk rendelkezésére!

Kérdések-válaszok