Betűméret

A

A

Operátori ülőmunkára keresünk nyugdíjas munkavállalókat

Balatonfűzfő-Fűzfőgyártelep

Teljes munkaidő

Ft/óra

Balatonfűzfői telephellyel rendelkező szerszámgyártó, tömítéstechnikai partnervállalatunk részére keresünk betanított gépkezelő pozícióra munkavállalót.

Főbb feladatok, munkák:
- Gyártógépek, berendezések kezelése
- Excenterprések, automata gyorsprések használata
- Termékek megfelelő mennyiségben és minőségben történő legyártása
- Minőségellenőrzési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- 3 műszak vállalása
- Befejezett általános iskolai végzettség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Elkötelezett, munkájára igényes személyiség

Amit kínálunk:
- br. 1315 ft/óra alapbér, délutánban 15%, éjszakában 30% műszakpótlékkal
Betanulás első két hétben délelőttös műszakban
- Bejárási támogatás
- Azonnali munkába állás
- Hosszú távú együttműködés
- Megbízható munkahely

Előnyt jelent:
- Présüzemben/autóiparban szerzett tapasztalat

Kapcsolatfelvétel: Gulyás Barbara +36203494646

Gulyás Barbara

gulyas.barbara@eszakiszomszedok.hu

+36 20 349 4646

Kérdések-válaszok