Betűméret

A

A

Konyhai kisegítő 12. kerületi óvodában

Budapest

Teljes munkaidő

1764Ft/óra

Budapesten a XII. kerületben található nemzetközi óvodába keresünk

konyhai kisegítő feladatok

ellátására nyugdíjas munkatársat.

Feladatok:

·        óvodai étkezésekhez az ételek előkészítése

·        tálalókocsik összekészítése

·        szükség esetén a csoportszobai tálalásban segítség

·        mosogatás (gépi)

·        reggeli nyitás előtti takarítás

Munkaidő: 8 óra, 5:30-13:30 óra között hétköznapokon

Elvárások:

·        egészségügyi kiskönyv – amelyet az üzemorvosunknál kell megcsináltatni, de a tüdőszűrő leletet hozni kell hozzá

·        öregségi nyugdíj megléte

·        szövetkezetünknél fennálló aktív tagság

Óradíj: bruttó 1764 Ft/óra (nettó 1500 Ft/óra)

Megközelíthetőség: 102, 110, 112 buszok megállójától pár perces séta

Amennyiben e lehetőség felkeltette érdeklődését, kattintson a "Jelentkezés" gombra, vagy érdeklődjön a lazar.katalin@deliszomszedok.hu e-mail-címen vagy a +36 20 426 7472-es telefonszámon Lázár Katalin projektvezetőnél.

Lázár Katalin

lazar.katalin@deliszomszedok.hu

+36204267472

Kérdések-válaszok